Jak funguje LiveSale?

Práci operátorů vykonávají rodiče samoživitelé, kteří díky tomu získají stabilní příjem či přivýdělek a zároveň nezbytné vybavení pro plnění školních a studijních povinností. Pracezobyvaku.cz tak v sobě spojuje výhody pro business i sociální prospěšnost.

Chci se zapojit

Kdo jsme

Jan Vlk

Jan Vlk

CEO LiveSale

jan.vlk@livesale.cz

Honza je autorem myšlenky a stojí za konceptem projektu. Udržuje vztahy s hlavními obchodními partnery a dohlíží na vše, co se týká platformy LiveSale.

Petra Krainová

Petra Krainová

ředitelka projektu

+420 774 225 636
petra.krainova@livesale.cz

Petra má na starosti koordinaci a fungování celého projektu, jeho prezentaci v médiích i na sociálních sítích, komunikaci s partnery a dárci a další.

Tereza Gajdová

Tereza Gajdová

produktový manager

+420 603 344 063
tereza.gajdova@livesale.cz

Terka spravuje profily na sociálních sítích a facebookovou skupinu. Kromě toho nám pomáhá s marketingem a vším, co je potřeba.

Chci se zapojit

Máte-li zájem službu LiveSale integrovat do vašeho byznysu, vyplňte kontaktní formulář a do 3 pracovních dnů vás bude kontaktovat zástupce firmy.

Firma

Vaše firma/eshop se prostřednictvím operátora a nástroje LiveSale může spojit se zákazníkem on line v reálném čase a provést jej celým nákupním procesem.

Chci se zapojit jako firma

Uchazeč

Chcete-li pracovat z obýváku za pevný plat a v čase, který si sami zvolíte, na zařízení, které od nás dostanete, vyplňte formulář.

Mám zájem o práci